Konkurs Czytelniczy

Utworzono dnia 26.06.2018

ogłasza

WAKACYJNY KONKURS CZYTELNICZY

W okresie 1 lipca - 31 sierpnia 2018 r. wypożyczaj i czytaj jak najwięcej! Zwycięzców wyłonimy na podstawie statystyk wygenerownych z Systemu BIbliotecznego MATEUSZ.

Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród

13 września 2018 roku, o godzinie 15:30 w siedzibie biblioteki.

SERDECZNIE ZARASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Regulamin konkursu wakacyjnego

Gminnej Biblioteki Publicznej w Świekatowie

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczne w Świekatowie.

Tytuł i przedmiot

Tytuł konkursu brzmi „Wakacyjny konkurs czytelniczy 2018” i jego przedmiotem jest czytelnictwo w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 roku..

Cele konkursu

1. Popularyzacja czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Świekatowo.
  2. Rozbudzanie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury wśród dzieci i młodzieży.
  3. Promocja nowości czytelniczych zakupionych przez GBP w Świekatowie.

Warunki uczestnictwa

1. Aby wziąć udział w konkursie należy być czytelnikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Świekatowie, tj. mieć założoną kartę czytelniczą. (Kartę czytelnika można założyć w lokalu biblioteki, w dowolnym momencie – nawet w trakcie trwania konkursu. Do jej założenia potrzebny jest jedynie dokument potwierdzający tożsamość. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebny jest podpis opiekuna prawnego.)
  2. Wypełnić kartę zgłoszeniową do konkursu stanowiącą załącznik do niniejszego regulaminu (patrz pliki do pobrania).
  3. W okresie 1 lipca – 31 sierpnia 2018 r. wypożyczać i czytać książki lub audiobooki z księgozbioru biblioteki w Świekatowie.
  4. Uczestnikiem konkursu jest każdy czytelnik GBP w Świekatowie, który w podanym wyżej okresie wypożyczy minimum jedną książkę.

Ocena konkursowa

1. Ocena konkursowa zostanie dokonana na podstawie wydruków statystycznych z Systemu Bibliotecznego MATEUSZ (system, obsługujący księgozbiory w GBP w Świekatowie) za okres 1.07 – 31.08.2018 r.
  2. Nagrody przyznawane będą przez pracowników biblioteki w pięciu kategoriach wiekowych:

- dzieci do lat 5,

- dzieci w wieku 6 – 12 lat,

- dzieci i młodzież w wieku 13 – 19 lat,

- dorośli – wiek 20 – 60 lat,

- seniorzy 60 +

1. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość przyznania wyróżnień i nagród specjalnych.

Rozstrzygniecie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 13 września 2018 r. o godzinie 15:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świekatowie.

Wszelkie informacje o konkursie można uzyskać pod nr telefony: 52 3322022 w godzinach otwarcia biblioteki.

ZAŁĄCZNIKI:

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.