Konkurs Bożonarodzeniowy

Utworzono dnia 19.11.2018

Gminna Biblioteka Publiczna w Świekatowie ogłasza konkurs na

BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Termin składania prac: 10 grudnia 2018r.

rozstrzygnięcie i rozdanie nagrod: 13 grudnia 2018r, godz 15:30.

UWAGA WAŻNE! Obowiązują karty zgłoszeniowe - partrz załącznik!

Regulamin konkursu Bożonarodzeniowego

Gminnej Biblioteki Publicznej w Świekatowie

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczne w Świekatowie.

Tytuł i przedmiot

Przedmiotem zmagań w konkursie jest własnoręczna wykonana (dowolna techniką) bombka bożonarodzeniowa.

Cele konkursu

1. Pobudzenie inwencji twórczej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
  2. Rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci, młodzieży a także dorosłych.
  3. Kształtowanie aktywnej i twórczej postawy społeczeństwa wobec sztuki i tradycji kulturowej.

Warunki uczestnictwa

1. Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 10 grudnia 2018r. złożyć własnoręcznie wykonana pracę – w tym przypadku bombkę bożonarodzeniową – w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świekatowie, ul Dworcowa 3.
  2. W konkursie mogą wziąć udział dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli.
  3. Każdy uczestnik zgłasza jedną pracę, do której należy dołączyć kartę zgłoszenia udziału w konkursie stanowiącą załącznik nr 1 do regulaminu.
  4. Po zakończeniu konkursu każdy uczestnik będzie mógł odebrać swoją pracę (do 30 dni po rozstrzygnięciu). Po upływie 30 dni nieodebrane prace zostaną zniszczone.

Ocena konkursowa

1. Kryteria oceny to: walory plastyczne, oryginalność pomysłu, dobór i wykorzystanie różnorodnych materiałów, wkład pracy, samodzielność wykonania.
  2. Prace oceniane będą przez pracowników biblioteki w pięciu kategoriach wiekowych:

- dzieci do 6 roku życia (przedszkole z zerówką włącznie),

- dzieci w wieku wczesnoszkolnym (1 – 3 klasa SP),

- dzieci w wieku szkolnym (4 – 8 klasy SP),

- młodzież szkół ponadpodstawowych i dorośli.

1. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość przyznania w razie potrzeby wyróżnień i nagród specjalnych.

Rozstrzygniecie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 13 grudnia 2018r. o godzinie 15:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świekatowie, ul. Dworcowa 3.

Wszelkie informacje o konkursie można uzyskać pod nr telefony: 52 3322022 w godzinach otwarcia biblioteki.

SERDECZNIE ZARASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.